WEB

WEB

Projektujemy skuteczne i użyteczne strony www.

Opracowujemy architekturę informacji zgodnie z teorią user expierence
Projektujemy strony internetowe nakierowane na użytkownika (user-centered design)
Tworzymy strony w technologii responsywnej (Responsive Web Design)
Zapewniamy wdrożenie programistyczne
Testujemy rozwiązania UX i optymalizujemy
Administrujemy stronami, aktualizujemy i rozwijamy
Przeprowadzamy audyty SEO i UX
Zapewniamy hosting powierzonych stron www
Dbamy o standardy w sieci: WCAG 2.0

WYDAWNICTWA

WYDAWNICTWA

Wydawnictwa czyli wszelkie materiały drukowane i do użytku w Internecie: publikacje, raporty, foldery, broszury, ulotki, grafiki/ reklamy do social media. Do pracy możemy przystąpić na różnym etapie, w zależności od Twoich potrzeb. Tworzymy całościowe koncepty, piszemy teksty, również merytoryczne, tworzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Oczywiście zajmujemy się projektowaniem graficznym, składem i DTP a na końcu, jeśli jest taka potrzeba,  wydrukujemy i dowieziemy na wskazany adres lub zajmiemy się dystrybucją.

Tworzymy unikalne infografiki i grafiki żeby materiały były niepowtarzalne i niebanalne. Pracując nad stylem naszych grafik, piktogramów i rysunków bierzemy pod uwagę wiele elementów: branżę, w której działa zleceniodawca, jego wizerunek, konkurencyjne firmy, charakterystykę odbiorców, medium. Budujemy materiały graficzne tak aby były atrakcyjne wizualnie i niepowtarzalne a hierarchia informacji i przejrzystość pomagały w odbiorze i zrozumieniu treści.

Zaprojektujemy i co dalej? Zleć druk i śpij spokojnie. Mamy wieloletnie doświadczenie  w produkcji poligraficznej. Doradzimy Ci w zakresie technicznym i doborze materiałów.

 

 

Branding

Branding

Cała sztuka w tym, że mniej znaczy więcej. Łatwo powiedzieć, trudno zrobić - dlatego tak bardzo kochamy znaki - bo to trudna i wdzięczna praca zamknąć w lapidarną formę nieograniczone obszary znaczeń.

Łączymy strategię z designem. 

Tworzymy  Logo/ logotyp.

Projektujemy Elementy identyfikacji firmy – papier, wizytówka, strona www, wydawnictwa, gadżety, reklamy. 

Całość zamykamy w Księdze znaku – w której opisujemy zasady prawidłowego użytkowania logo, jego budowy, typografii, kolorystyki, warianty.

[zajrzyj do naszych logotypów]

 

Filmy

Filmy

Zastanawiasz się nad produkcją filmu korporacyjnego, edukacyjnegi, reklamowego a może rekrutacyjnego? Nie ma sprawy. Mamy doświadczenie zarówno w sporych jak i mniejszych realizacjach. Pracujemy z najlepszymi na rynku. Zajmiemy się całością produkcji - od koncepcji i scenariusza, przez produkcję i postprodukcję. 

A może chcesz stworzyć unikalną animację 2D? Łączymy style i tworzymy spójne koncepty explain video.