Branding

Branding

Cała sztuka w tym, że mniej znaczy więcej. Łatwo powiedzieć, trudno zrobić - dlatego tak bardzo kochamy znaki - bo to trudna i wdzięczna praca zamknąć w lapidarną formę nieograniczone obszary znaczeń.

Łączymy strategię z designem. 

Tworzymy  Logo/ logotyp.

Projektujemy Elementy identyfikacji firmy – papier, wizytówka, strona www, wydawnictwa, gadżety, reklamy. 

Całość zamykamy w Księdze znaku – w której opisujemy zasady prawidłowego użytkowania logo, jego budowy, typografii, kolorystyki, warianty.

[zajrzyj do naszych logotypów]

 

Grafiki/ infografiki

Grafiki/ infografiki

Tworzymy unikalne infografiki i grafiki żeby materiały były niepowtarzalne i niebanalne.

Wykorzystanie elementów infograficznych i ilustracyjnych na stronach internetowych, w komunikacji social media, czy szerzej – w content marketingu, jest już standardem. Kupujemy oczami! 

Wszyscy widzieliśmy już nie raz i nie dwa strony internetowe, materiały promocyjne firm albo instytucji oparte o wciąż te same grafiki i piktogramy. Nie budzi to zaufania do firmy i nie wyróżnia jej, powoduje wręcz odwrotny skutek do zamierzonego. I na odwrót firma która troskliwie dba o swoją tożsamość wizualną, zyskuje zaufanie.

Pracując nad stylem naszych grafik, piktogramów i rysunków bierzemy pod uwagę wiele elementów: branżę, w której działa zleceniodawca, jego wizerunek, konkurencyjne firmy, charakterystykę odbiorców, medium. Budujemy materiały graficzne tak aby były atrakcyjne wizualnie i niepowtarzalne a hierarchia informacji i przejrzystość pomagały w odbiorze i zrozumieniu treści.

[zajrzyj do naszych infografik lub grafik 2D do animacji filmowych]

Strony internetowe

Strony internetowe

Projektujemy skuteczne i użyteczne strony www.

Opracowujemy architekturę informacji zgodnie z teorią user expierence
Projektujemy strony internetowe nakierowane na użytkownika (user-centered design)
Tworzymy strony w technologii responsywnej (Responsive Web Design)
Zapewniamy wdrożenie programistyczne
Testujemy rozwiązania UX i optymalizujemy wyniki sprzedaży na stronie
Administrujemy stronami, aktualizujemy i rozwijamy
Przeprowadzamy audyty SEO i UX
Zapewniamy hosting powierzonych stron www
Dbamy o standardy w sieci: WCAG 2.0

[zajrzyj do naszych realizacji WEB]

 

Skład, DTP i druk

Skład, DTP i druk

Zleć druk i śpij spokojnie. Mamy wieloletnie doświadczenie  w produkcji poligraficznej. Doradzimy Ci w zakresie technicznym i doborze materiałów.

Trochę się nazbierało. W czasie 11 lat działania w branży poligraficznej zaprojektowaliśmy, złożyliśmy, przygotowaliśmy do produkcji i wydrukowaliśmy  ponad 20 000 stron raportów, magazynów, katalogów, publikacji, broszur, i innych materiałów promocyjnych.

Tak szerokie doświadczenie pozwala nam skutecznie opracowywać nawet najbardziej skomplikowane specyfikacje i planować nawet największe produkcje. Więc jeżeli nie wiesz od której strony zabrać się za druk, z przyjemnością doradzimy Ci w doborze materiałów i kwestiach technicznym. Wystarczy, że wiesz czego potrzebujesz, my powiemy ci jak to zrobić. Doradzimy, przygotujemy pliki do druku, wydrukujemy i dostarczymy w uzgodnionym terminie na wskazany adres. Współpracujemy ściśle od lat z kilkoma drukarniami, dlatego jesteśmy w stanie drukować szybko i ekonomicznie, jak również w dużym nakładzie i jakości premium.

[zajrzyj do naszych publikacji]